بهترین مرکز کارشناسی رنگ خودرو (اتحادیه کارشناسی رنگ خودرو)

آشنایی با بهترین مرکز کارشناسی رنگ خودرو در ایران (اتحادیه کارشناسی رنگ خودرو):

مرکز کارشناسی رنگ خودرو: اخیرا با توجه به شرایط اقتصادی، خرید خودرو های دست دوم میان افراد رایج است؛ خرید خودروی دست دوم نیز می بایست با دقت بسیار انجام شده و پیش از خرید، کارشناسی خودرو انجام شود. کارشناسی خودرو شامل چندین مورد می شود که در ادامه آنهارا نام می بریم. یکی از مهم ترین مواردی که باید هنگام خرید خودروی دست دوم به آن دقت داشته باشید، رنگ خودرو است؛ اتحادیه کارشناسی رنگ خودرو با دستگاه های کارشناسی مخصوص رنگ خودرو را تست می کنند و نتیجه را به شما ارائه می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره تا انتهای این مطلب از مجموعه رادان کیوسی را دنبال کنید. برای اطلاع از نرخ کارشناسی رنگ خودرو و همچنین دانستن نکات تغییر رنگ خودرو، و تاثیر رنگ شدگی بر قیمت ماشین به مقالات مربوطه مراجعه کنید.

کارشناسی رنگ خودرو چگونه انجام می شود؟ (اتحادیه تشخیص رنگ)

هنگام خرید خودرو، با مراجعه به اتحادیه کارشناسی رنگ خودرو اولین موردی که در نظر خریدار می باشد، وضعیت رنگ شدگی خودرو است که به آن توجه می کند. وضعیت بدنه یکی از مهم ترین نکات قابل توجه در خرید خودرو می باشد؛ کارشناس رنگ خودرو وظیفه دارد تا با استفاده از دانش، تجربه و وسایل مخصوصی که در اختیار دارد، کارشناسی رنگ خودرو را انجام داده و تست های مربوطه را اعمال کند. درآخر شما می توانید با در نظر گرفتن نتیجه کارشناسی انجام شده، تصمیم به خرید گرفته و قیمت مناسب را برای خودرو تعیین کنید.

عوامل مورد بررسی در مرکز کارشناسی رنگ خودرو(Bachelor of Car Paint) شامل چند بخش مختلف می باشد که در آن تمامی اجزای خودرو توسط افراد کاردان مورد بررسی قرار گرفته و تست می شود. برخی از بخش های مختلف کارشناسی خودرو شامل موارد زیر می باشد:

اتحادیه کارشناسی رنگ خودرو

خدماتی که در مقابل پرداخت هزینه به مرکز کارشناسی رنگ خودرو دریافت می کنیم:

  1. تعیین قیمت دقیق خودرو:

در اتحادیه کارشناسی رنگ خودرو قبل از سنجش سلامت خودرو، قیمت و هزینه خودروی شما با توجه به قیمت دلار، مدل انتخابی خودروی شما، سال تولید ماشین و میزان کارکرد واقعی ( که با دستگاه زدن خودرو تعیین می شود) و با توجه به رنگ و مشخصات فنی و ظاهری تعیین می شود.

  1. کارشناسی رنگ خودرو:

در مرکز کارشنارسی رنگ خودرو کارشناسان خودرو با استفاده از تهجیرات به روز و جدیدی که دارند خودرو را از لحاظ رنگ بدنه چک می کنند و در صورت رنگ داشتن خودرو، به شما اعلام می نمایند.

  1. کارشناسی فنی خودرو:

مرکز کارشناسی رنگ خودرو برای آنکه بتواند کارشناسی بهترین کارشناسی فنی خودرو را انجام دهد، به یک مکانیک خبره در این زمینه نیاز دارد.مکانیک تمام قسمت های فنی خودرو را چک می کند و سالم بودن یا خراب بودن قطعات را به خریدار اعلام می کند.

  1. بیمه و لاستیک خودرو:

اگر خودرویی که قرار است خریداری شود کمتر از 4-3 ماه بیمه داشته باشد، آن خودرو را فاقد بیمه در نظر می گیرند و در زمان پرداخت هزینه برای خودرو، هزینه بیمه را از آن کم می کنند. همچنین اگر لاستیک ها عاج مناسبی نداشته باشد، قیمت یک جفت لاستیک نو هم از قیمت خودرو کم می شود.

آشنایی با بهترین مرکز کارشناسی رنگ خودرو:

همانطور که در ابتدای مقاله اتحادیه کارشناسی رنگ خودرو گفته شد، یکی از پر اهمیت ترین نکات هنگام خرید خودروی دست دوم، وضعیت رنگ شدگی آن است. وقتی خودرو دچار خط و خش یا رنگ پریدگی می شود و یا بطور کلی مشکلاتی برای وضع ظاهری بدنه آن ایجاد می شود، افراد با مراجعه به مرکز کارشناسی رنگ خودرو، خط و خش و آسیب ها را قلم گیری و رفع می کنند.

در گذشته تشخیص رنگ ماشین، به این صورت بود که افراد متخصص در اتحادیه کارشناسی رنگ خودرو به روش سنتی یعنی چشمی و با توجه به تجربه شان وضعیت رنگ بدنه خودرو را تست می کردند. اما امروزه کارشناسان تشخیص رنگ، علاوه بر استفاده از تجربه و دانش خود، از دستگاه ضخامت سنج و دیگر تجهیزات کارشناسی خودرو برای تست رنگ استفاده می کنند.

اتحادیه کارشناسی رنگ خودرو ( کارشناسی خودرو آنلاین):

در مرکز کارشناسی رنگ خودرو، چندین قطعه مورد بررسی قرار می گیرد؛ این قطعات عبارتند از: درب ها، درب کاپوت و صندوق عقب و گلگیرها. همچنین کارشناسی رنگ شاسی وستون خودرو نیز انجام می گیرد اما این قطعات حساسیت کمتری داشته و زیاد مورد توجه قرار نمی گیرند. رنگ سپر و رکاب خودرو نیز معمولا غیر فلزی بوده و بیش از دیگر قطعات آسیب پذیر هستند. بنابراین تعویض این قطعات یا رنگ شدگی آنها تاثیر زیادی بر قیمت نخواهد داشت. البته در نظر داشته باشید که اتحادیه کارشناسی رنگ خودرو این موضوع را مورد بررسی قرار می دهد که شاسی خودرو ضربه ای خورده است یا خیر.

مرکز کارشناسی رنگ خودرو

قیمت کارشناسی رنگ خودرو در بهترین مرکز کارشناسی رنگ خودرو (اتحادیه کارشناسی رنگ خودرو):

همانطور که گفته شد، افراد هنگام خرید خودرو افراد می بایست بررسی هایی را انجام دهند تا هزینه ای متناسب با وضعیت کلی خودرو پرداخت کنند؛ کارشناسی رنگ خودرو توسط افراد متخصص و با ابزار های مخصوص مانند دستگاه ضخامت سنج رنگ خودرو و… انجام می شود. در این مقاله، مجموعه رادان کیوسی درباره اقدامات صورت گرفته در اتحادیه کارشناسی رنگ خودرو توضیحاتی را ارائه کرد. همچنین نکات انتخاب بهترین مرکز کارشناسی رنگ خودرو را برای شما بررسی نمودیم. برای کسب اطلاع از اینکه هزینه کارشناسی رنگ با کیست؟ و همچنین آموزش کارشناسی رنگ خودرو، به مقالات مربوطه مراجعه کنید. امیدواریم این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *