بهترین دستگاه ضخامت سنج رنگ (قیمت ضخامت سنج رنگ ارزان fmc) TG18FN-White Coating Thickness Gauge

(دیدگاه کاربر 43)

تماس بگیرید

مقایسه
شناسه محصول: TG18FN-White دسته:
برند :FMC

ضخامت سنج رنگ خودرو جهت کارشناسی رنگ بدنه


شرکت رادان، نماینده انحصاری کمپانی FMC در ایران / دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

توضیحات اجمالی

بهترین ضخامت سنج رنگ خودرو ارزان

دستگاه ضخامت سنج رنگ : بهترین ضخامت سنج رنگ خودرو و پوشش اتومبیل، دستگاهی است که به وسیله آن می توان بدون آسیب رساندن به جسم اطلاعات کامل و دقیقی از پوشش آن بدست آورد. قیمت ضخامت سنج رنگ به عوامل گوناگونی بستگی دارد. استفاده از ضخامت سنج اتومبیل در خودرو کاربرد بسیار زیادی دارد. دستگاه ضخامت سنج fmc برای سطوح آهنی، فلزی و پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرد. ما در این قسمت از سایت رادان یکی از بهترین دستگاه های ضخامت سنج را با تمام کاربردها و ویژگی هایش به شما معرفی می کنیم. همچنین می توانید برای اطلاع از آخرین قیمت دستگاه ضخامت سنج رنگ خودرو به فروشگاه ما مراجعه نمایید.

انواع دستگاه های ضخامت سنج رنگ ارزان و پوشش دارای یک نمایشگر دیجیتالی هستند که ضخامت رنگ بدنه خودرو را می تواند برحسب میکرون و یا هزارم میلیمتر و اینچ نشان دهد. علاوه بر آن با استفاده از این دستگاه  قادر خواهید بود که به راحتی جنس بدنه خودرو را تشخیص دهید. در برخی از انواع دستگاه تشخیص رنگ خودرو، صفحه نمایش امکان چرخش 180 درجه را دارد و از این جهت خواندن اعداد هنگام ضخامت سنجی اتومبیل در نقاط کور و پایینی را به سادگی برای کارشناس خودرو امکان پذیر خواهد ساخت.

دستگاه ضخامت سنج رنگ خودرو fmc چیست؟(قیمت ضخامت سنج رنگ ارزان)

ضخامت سنج رنگ خودرو fmc مدل TG18FN-White از سری دستگاه های کمپانی FMC با قیمت مناسب میباشد. دلیل پایین بودن قیمت ضخامت سنج رنگ fmc، نسبت به دیگر دستگاه های این کمپانی این است که امکاناتی نظیر قابلیت اتصال به کامپیوتر، حافظه داخلی، نمایش مینیمم و ماکزیمم در این دستگاه حذف شده. شایان ذکر است هیچ یک از قابلیتهای مذکور در بحث کارشناسی خودرو کاربردی ندارد و عملا بدون استفاده میباشد. لذا چنانچه قصد خرید دستگاه تشخیص رنگ خودرو ارزان، جهت انجام ضحامت سنجی رنگ خودرو را دارید، این دستگاه ضخامت سنج رنگ اتومبیل، یکی از بهترین ضخامت سنج رنگ خودرو برای شما میباشد و ضخامت سنج رنگ ارزان میتواند تمام نیاز های شما را تا حد بسیار زیاد رفع کند.

از قابلیتهای این دستگاه که امر کارشناسی رنگ را تسهیل بخشیده  است، صفحه تصویر بزرگ دستگاه ، چراغ صفحه نمایش جهت کارشناسی در نور کم ، و کیف کمری دستگاه میباشد. همچنین با وجود سنسور قدرتمند V-Grove امکان ضخامت سنجی و اندازه گیری ضخامت رنگ خودرو در لبه های دارای انحنای خودرو نیز میسر می باشد و دیگر نگرانی بابت این امر دیگر وجود نخواهد داشت. همچنین سایز و ابعاد خود این دستگاه نیز متناسب با کف دست طراحی شده است و مانند برخی دستگاه های ضخامت سنج کوچک یا بسیار بزرگ نمی باشد و کاملا متناسب با کاربرد آن و دست کاربران طراحی و ساخته شده است.

کاربردها ویژگی ها
رنج اندازه گیری ضخامت مصرف باتری کم و پایین
نمایش ضخامت رنگ بدنه خودرو بر حسب میکرون یا هزارم میلیمتر صفحه نمایش بزرگ
دارای دو مود SNG و CON دارا بودن سنسور های دقیق و پرسرعت

بهترین دستگاه ضخامت سنج رنگ خودرو ارزان

ضخامت سنج التراسونیک چیست؟؛ بهترین ضخامت سنج رنگ ارزان

ضخامت سنج التراسونیک، یکی نوع دستگاه دیجیتال است که همانند تجهیزات اندازه گیری بعدبُعد (کولیس، میکرومتر، ورنیه و …)، ضخامت یک قطعه را اندازه گیری می کند. برای ضخامت سنجی با کمک دستگاه ضخامت سنج رنگ دیجیتال، تنها به یک قسمت از قطعه نیاز است. بهتر است بدانید که بسیاری از مواد مانند فلزات، کامپوزیت ها، پلاستیک ها و لاستیک ها قابلیت ضخامت سنجی دارند. اگر برای قطعات فلزی می خواهید نسبت به خرید دستگاه ضخامت سنج فلزات اقدام کنید، می توانید برای اطلاع از قیمت ضخامت سنج رنگ خودرو به سایت رادان کیوسی مراجعه کنید.

استاندارد های ضخامت رنگ خودرو

رنگ بدنه ماشین شما چندین لایه دارد. هر کدام از این لایه ها، از حداقل 10 میکرون تا حداکثر 100 میکرون هستند و بسیار نازک اند و برای ما به راحتی قابل تشخیص نیستند. شما می توانید اطلاعات کاملی از این استاندارد ها را در مقاله «استاندارد های ضخامت رنگ خودرو» مطالعه کنید. ما در شما را تا حد کمی با این لایه ها و استاندارد ضخامت رنگ بدنه آشنا می کنیم. لایه های استاندارد رنگ ماشین عبارت اند از:

 • بدنه ماشین: بدنه فلزی و آهنی ماشین، اولین لایه است که البته یک لایه های رنگ محسوب نمی شود ولی در تشخیص ضخامت نقش بسیار مهمی دارد. این قسمت در بخش در ضخامت رنگ ماشین حساب نمی شود.
 • لایه Primer: این لایه، در واقع لایه اول از رنگ خودرو و از نظر کلی لایه دوم است. این لایه از رنگ برای محکم تر شدن رنگ خودرو به روی آن زده می شود. لایه پرایمر از 40 تا 55 میکرون ضخامت دارد.
 • لایه رنگ Basecoat: این لایه سوم، رنگی اصلی است که کارخانه روی ماشین می زند و این رنگ نیز از رنگ هایی است که کارخانه روی اتومبیل می زند. این لایه نیز از 10 تا 20 میکرون ضخامت دارد.
 • لایه Clear Coat: این لایه، رنگ آخری است که کارخانه روی ماشین می زند. این لایه در اصل آن رنگ ماشین است که ما می بینیم. لایه کلیر هم از 30 تا حداکثر 50 میکرون ضخامت دارد.

وقتی که دستگاه ضخامت سنج رنگ ارزان را روی بدنه ماشین می گذارید این بخش از ضخامت را تا حدی حساب می کند و آن را کم می کند. پس از آن دستگاه تشخیص رنگ خودرو، عددی را به شما نشان می دهد که ضخامت رنگ بدنه اتومبیل است. اگر عدد زیر 146 بود؛ این به این معناست که اتومبیل رنگ نشده است و اگر بالاتر بود، درصد احتمال رنگ شدگی خودرو بیشتر می شود. در صورت اطلاع از قیمت ضخامت سنج رنگ می توانید به وبسایت رادان کیوسی مراجعه کنید.

ضخامت سنج رنگ بدنه ماشین

کاربرد های بهترین ضخامت سنج رنگ موجود در بازار

دستگاه تشخیص رنگ خودرو fmc برای کارشناسی رنگ خودرو استفاده میشود و کار با این دستگاه و یا سایر دستگاه ضخامت سنج رنگ خودرو به این صورت میباشد که با قرار دادن سنسور دستگاه بر روی بدنه خودرو و اتوموبیل ، دستگاه میزان ضخامت رنگ در آن نقطه را در حد میکرون ( هزارم میلیمتر) و یا میلز اندازه گیری کرده و بر روی صفحه نمایش نمایش میدهد. در این صورت شما از قیمت ضخامت سنج رنگ مطلع می شوید. با این قابلیت و اندازه گیری ضخامت رنگ اتومبیل در نقاط مختلف و مقایسه ضخامت ها ، شما قادر به شناسایی نقاط رنگ شده و یا حتی بدنه های تعویضی خواهید بود و همچنین در هنگام خرید خودرو های کارکرده دچار خسران و آسیب مالی نخواهید شد.

ویژگیها و قابلیتها

 • نمایش ضخامت رنگ بدنه خودرو بر حسب میکرون یا هزارم میلیمتر و اینچ با دقت بالا
 • صفحه نمایش بزرگ و آسانی خواندن ضخامت رنگ خودرو
 • رنج اندازه گیری ضخامت بدنه خودرو : 0 تا 1500 میکرون
 • دارای چراغ Back Light جهت ضخامت سنجی در نور کم
 • امکان کالیبره کردن دستگاه با استفاده از فویلهای کالیبراسیون
 • دارا بودن سنسور های دقیق و پرسرعت
 • مصرف باتری کم و پایین دستگاه
 • دارای دو مود SNG و CON

قیمت ضخامت سنج رنگ خودرو fmc

در کشور ما و به خاطر مشکلات اقتصادی که قدرت خرید را به طور روزانه کم می کند، قیمت محصولات مختلف، از مهم ترین معیار ها در خرید آنهاست. قیمت دستگاه تشخیص رنگ خودرو fmc نیز مانند بقیه اجناس است و قیمت ضخامت سنج رنگ، محدوده ای ثابتی ندارد. اما شما می توانید بهترین ضخامت سنج رنگ خودرو را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت در وب سایت رادان خریداری کنید. در تصویر زیر ویژگی ها و امکانات دستگاه ضخامت سنج رنگ ارزان نشان داده شده است:

دستگاه تست رنگ خودرو FMC

ویژگی های ظاهری دستگاه تشخیص رنگ خودرو

 • صفحه نمایش این دستگاه ضخامت سنج رنگ ارزان به دلیل بزرگ بودن آن این دستگاه را جزو دستگاه های با صفحه تصویر بزرگ برده است. اندازه صفجه نمایش 2.2 اینچ میباشد که باعث سادگی خواندن اعداد و همچنین افزایش سرعت کارشناسی رنگ میشود.
 • چراغ Back light تعبیه شده در صفحه نمایش دستگاه، امکان ضخامت سنجی در شب و یا نور کم را فراهم نموده است.

نحوه اندازه گیری ضخامت رنگ خودرو

ویژگیهای سنسور ضخامت سنج خودرو (مهم ترین عامل موثر در قیمت ضخامت سنج رنگ)

 • سنسور کوچک با عملکرد مناسب جهت ضخامت سنجی سطوح منحنی بدنه انواع خودروهای خارجی
 • سنسور با کیفیت و طول عمر بالا
 • V-Grove سنسور دستگاه امکان انجام کارشناسی خودرو در لبه های بدنه که دارای انحنا زیاد میباشد را فراهم نموده است

دستگاه FMC TG18FN -White

دستگاه FMC مدل TG18FN

دکمه های بزرگ

دکمه های بزرگ این دستگاه ضخامت سنج رنگ خوردو دیجیتال کارشناسی رنگ بدنه خودرو، از دیگر خصوصیات بهترین ضخامت سنج رنگ خودرو می باشد. منوهای دستگاه به گونه ای طراحی شده است که امر zero و کالیبراسیون به سادگی قابل انجام میباشد. همچنین واحد اندازه گیری دستگاه به سادگی قابل تغییر است. به دلیل بزرگتر بودن دکمه های اصلی این دستگاه و مشخص بودن کاربرد هریک از دکمه ها امکان اشتباه در فشردن کلید ها در حین کار نیز کمتر شده است.

کیف حمل کمری

کیف کمری همراه دستگاه ضخامت سنج رنگ ارزان مدل TG18FN-white حمل و نقل دستگاه بخصوص برای کارشناسان بدنه خودرو را آسان نموده است.

به نقل از garagedreams:

دستگاه ضخامت سنج رنگ یا پوشش ابزاری است که ضخامت یک پوشش را بدون آسیب رساندن به آن اندازه گیری می کند. رنگ و روکش های خودرو بسیار نازک هستند و تنها یک طرف آن به نمایش گذاشته شده است، بنابراین برای اندازه گیری آنها به ابزار خاصی نیاز دارید.

کیف کمری برای دیاگ

 

دیگر قابلیتهای بهترین ضخامت سنج رنگ خودرو؛ ضخامت سنج رنگ ارزان

 1. مراحل کالیبراسیون و تنظیمات دستگاه بسیار ساده میباشد
 2. دستگاه به صورت اتومات جنس بدنه خودرو ( آهن یا آلومینیوم) را تشخیص و بر روی صفحه نمایش میدهد
 3. امکان کارشناسی انواع خودروهای مدل بالا و جدید با بدنه های آلیاژی خاص از قبیل کربن، فیبر کربن و آلومینیوم
 4. مصرف باتری کم و پایین دستگاه با وجود داشتن صفحه نمایش بزرگ
 5. – رزولوشن : 0.1 میکرون دستگاه

فیلمهای مرتبط

فیلم معرفی دستگاه ضخامت سنج رنگ خودرو مدل TG18 FN-White:


آموزش کالیبراسیون دستگاه ضخامت سنج TG18 FN-White :

کالیبره کردن دستگاه های دستگاه تشخیص رنگ خودرو شامل دو مرحله میباشد.

مرحله اول : Zero کردن دستگاه:

در مرحله اول میبایست دستگاه را zero یا صفر کرد. صفر کردن دستگاه ضخامت سنج  پوشش بدین معنی میباشد که برای دستگاه ، زیر پایه ها را تعریف میکنیم . به ممراه دستگاه ، دو عدد زیر پایه ( بلوک کالیبراسیون) آهنی و آلومینیومی وجود دارد که برای انجام Zero و انجام کالیبراسیون با فویل مورد نیاز است. با انجام Zero وقتی دستگاه را بر روی بلوک کالیبراسیون قرار میدهیم دستگاه باید عدد صفر را نشان بدهد و دلیل آن اینست که این بلوکهای کالیبراسیون هیج لایه رنگی روی آنها نیست و عملا ضخامت رنگ روی آنها صفر است.

فیلم اول: آموزش Zero کردن دستگاه ضخامت سنج :

مرحله دوم : کالیبره دستگاه با استفاده از فویل کالیبراسیون

بعد از انجام مرحله Zero دستگاه تستر رنگ اتومبیل، در این مرحله از بین فویلهای کالیبراسیون موجود در پک دستگاه ، فویل مناسب ضخامت سنجی و کارشناسی رنگ بدنه خودرو را انتخاب میکنیم که همان فویل با ضخامت نزدیک 250 میکرون میباشد. حال باید کالیبراسیون روی فویل را انجام دهیم که در فیلم زیر توضیح داده شده است. بعد از انجام کالیبره ، چنانچه ضخامت فویل را با دستگاه اندازه بگیریم میبایست ضخامت نشان داده شده روی صفحه نمایش دستگاه تشخیص رنگ خودرو، برابر یا با اختلاف 2 درصدی باشد.

فیلم دوم: آموزش کالیبره دستگاه با فویل کالیبراسیون:


نکاتی در خصوص نحوه صحیح ضخامت سنجی با استفاده از دستگاه های ضخامت سنج رنگ

خرید دستگاه ضخامت سنج رنگ خودرو؛ قیمت ضخامت سنج رنگ

فروشگاه اینترنتی رادان یکی از معتبرترین مراکزی است که شما می توانید بهترین ضخامت سنج رنگ خودرو fmc را با قیمت مناسب خریداری کنید. همچنین با خرید دستگاه تشخیص رنگ خودرو ارزان از این سایت شما هیچ نگرانی بابت سالم نبودن ضخامت سنج رنگ ارزان بدنه خودرو خود نداشته باشید. مهم ترین مزیت دستگاه معرفی شده این است که استاندارد ضخامت رنگ خودرو را هم با دقت بسیار بالا به شما نشان می دهد.

فروشگاه رادان کیوسی مرکز فروش انواع ضخامت سنج می باشد؛ که یکی از بهترین دستگاه ضخامت سنج رنگ خودرو آنها ضخامت سنج دیجیتالی و دستگاه ضخامت سنج ساعتی است. شما می توانید برای آگاهی بیشتر درمورد قیمت ضخامت سنج رنگ خودرو با کارشناسان سایت در ارتباط باشید.

سوالات متداول

برای خرید از سایت چیکار باید بکنیم؟

با شماره تماس داخل تماس حاصل فرمایید.

ضخامت سنج التراسونیک چیست؟

ضخامت سنج التراسونیک، یکی نوع دستگاه دیجیتال است که همانند تجهیزات اندازه گیری بعدبُعد (کولیس، میکرومتر، ورنیه و …)، ضخامت یک قطعه را اندازه گیری می کند.

ضخامت سنج رنگ خودرو  fmc چیست؟

ضخامت سنج رنگ خودرو fmc مدل TG18FN-White از سری دستگاه های کمپانی FMC با قیمت مناسب میباشد.

کاربرد های دستگاه ضخامت سنج رنگ چیست؟

دستگاه تشخیص رنگ خودرو fmc برای کارشناسی رنگ خودرو استفاده میشود.

کارشناسی رنگ خودرو

کارشناسی رنگ ماشین

مرکز کارشناسی رنگ خودرو

کارشناس رنگ خودرو سیار

کارشناسی رنگ و بدنه خودرو

کارشناسی خودرو در محل

کارشناسی رنگ

قیمت کارشناسی رنگ خودرو

هزینه کارشناسی رنگ خودرو

نرخ کارشناسی رنگ خودرو

کارشناسی بدنه خودرو

کارشناسی تشخیص رنگ خودرو

دستگاه ضخامت سنج رنگ خودرو

نام برند :FMC

43 دیدگاه برای بهترین دستگاه ضخامت سنج رنگ (قیمت ضخامت سنج رنگ ارزان fmc)

 1. علی شاهمرادی

  با توجه به قیمتش خیلی دستگاه خوبیه. امکاناتی مثل اتصال به کامپیوتر و ماکزیمم و اینا نداره ولی خوب اینا اصلا تو کار کارشناسی خودرو کاربردی ندارن.

  • mimosco

   وسیله ضخامت سنج ماشین یکی از نعتبر ترین دستگاه های ماست و با قابلیت هایی که fmc v روی اون قرار داده باعث شده در هنگام استفاده از ان لذت ببرید

 2. محسن حسینی

  ضخامت سنجی که گذاشتید کجاها دیگه بدرد میخوره و چه فایده ای دارع و این دستگاه فقط مخصوص رنگ خودرو هست ؟

  • mimosco

   ضخامت سنج رنگ ماشین برند اف ام سی برای اندازه گیری ضخامت انواع ورق ها و قسمتهای فلزی مورد استفاده هستش!

 3. اکبر زمانی اصل

  از زمانی که ضخامت سنج fmc رو خریدم ازتون توی فروشگاهم میتونم خیلی راحت ماشینا رو بررسی کنم و قیمت گذاریه بهتری داشته باشم!

  • mimosco

   بله این دستگاه مخصوص افرادی هست که املاک دارند و میخواهد ماشینها رو به خوبی از روی زنگ تست کنند.

 4. سینا جباری

  سنسور وسیله ضخامت سنج رنک ماشین خراب نمیشه؟ چقدر وقت fmc کار میکنه؟

  • mimosco

   خیر سنسورهای دستگاه ضخامت سنج ماشین مدل fmc خراب نمیشن و دارای عمر طولانی هستند

  • mimosco

   استفاده از دستگاه ضخامت سنج رنگ ماشین کاما به خودتون بستگی داره اما در صورت خرابی رادان گارانتی میکنه

 5. محمد فتحی

  بر چه اساس و منطقی ضخامت رنگ ماشین رو بررسی و میسنجه ؟تایید شده هست؟

  • mimosco

   ضخامت سنج رنگ ماشین که سایت رادان کیوسی به فروش میرسونه بسیار مطمئن هست و بر حسب میکرون اندازه گیری میکنه قطعا اف ام سی میتونه انتخاب خوبی برای تشخیص ضخامت اتومبیل باشه!

  • mimosco

   دستگاه ضخامت سنج رنگ اتومبیل بر حسب عمق و مقیاس رنگ رو برررس میکنه.

 6. سمانه

  من ازتون ضخامت سنج رنگ رو برای ماشینم خریدم کار نمیکنه ،اصلا راضی نیستم ازتون.

  • mimosco

   دوست گلم شما میتونید از گارانتی ضخامت سنج رنگ ماشین اف ام سی استفاده کنید تا این مشکل براتون حل بشه!

 7. kingali

  من تو شغل املاک و صافکاری هستم چند وقت پیش دوستم اومده برای اینکه ماشینش رو بدون رنگ صافکاری کنیم رفتم که رنگ ماشینش رو بررسی کنم دیدم سنسور دستگاه قبلیم خرابه و از شما دوباره یه ضخامت سنج رنگ اتومبیل خریدم تا کارم راه بیوفته خلاصع تست زدیم و مشکل ما رفع شد برند fmc مارک خوبیه فقط باید یکم مراقبش باشیم خراب نشه.

 8. m.naseri

  مشخصات و قیمتی که برای ضخامت سنج خودرو توی سایت رادان قرار دادید خیلی بهم کمک کرده و تونسته با اطمینان کامل دستگا رو ازتون بخرم

  • mimosco

   برای خرید لوازم ضخامت سنج ماشین با قیمت ارزان و گارانتی تضمینی میتونید به سایت رادان مراجعه کنید و تهیه کنید و خوشحالیم که تونستیم انقدر کمکتون کنیم!

 9. taha123

  قیمت خرید ضخامت سنج رنگ ماشین تو ساین رادان نسبت به سایتهای دیگه و مغازه های دیگه واقعا ارزان تره و میشه اعتماد کرد به اصل بودن جنس ممنون از محصولات خوبتون 🙂

  • mimosco

   باعث افتخار ماست که رادان را انتخاب کردید و ما همیشه بهترین خدمات و گارانتی را در مورد ضخامت سنج خودرو و سایر دستگاه ها اعمال میکنیم تا مشتریان عزیز ار خدمات ما و برند خوب اف ام سی لذت ببرند.
   تشکر

  • mimosco

   از بهترین حسن سایت ما میشود به اضل بودن دستگاه های fmc اشاره کرد زیرا این برند قاچاق هست و ما نماینده مجاز ان هستیم تا شما همراهان دستگاه تشخیص رنگ و ضخامت سنج رنگ ماشین را به راحتی با اعتماد کامل تهیه کنید ..

  • mimosco

   ممنون از اینکه به ما اعتماد کردید و ضخامت سنج اتومبیل را از ما خریدید و سایت رادان قطعا بهترین کیفیت رو به شما ارائه میده

  • mimosco

   ممنون از حسن انتخاب خوبتون و افتخاره که از ضخامت سنج اصل برای کسب و کار خودتون استفاده کردید و بهتره همیشه از مارک fmc استفاده کنید

 10. هومایونز

  برای اینکه بفهمیم چطور میشه از ضخامت سنج رنگ خودرو استفاده کرد باید چیکار کنیم ؟ ویدیو آموزشی دارید؟

  • شرکت رادان

   سلام دوست عزیز، برای مشاهده آموش استفاده از ضخامت سنج رنگ لطفا به محتوا این صفحه (بالاتر) مراجعه نمایید. چند فیلم آموزشی جامع و کامل بارگذاری و آموزش های جامع و کامل ارائه شده.

 11. مهدی محمدی

  دقت این وسیله ضخامت سنج رنگ اتومبیل چند میکرون هست؟ ممنون میشم پاسخ بدید!

  • mimosco

   سلام و احترام دقت ضخامت سنج fmc ، دو و نیم میکرون و همراه با گارانتی هست همینطور که در کامنت های قبلی جواب دادیم بهتره که این دستگاه رو زمانی استفاده کنید که ماشین رنگ شده !

 12. saye

  ضخامت سنج باید بر حسب میکرون محاسبه بشه نه بر حسب میلیمتر و دستگاهی خوبه که بتونه به صورت دیجیتال این کار رو دقیق و درست انجام بده!

 13. نیوشا

  برای دستگاه تست ضخامت سنج اتومبیل آموزشی هم قرار دادید تا از اون استفاده کنیم؟ من الان 3 روزه حریدم ولی بلد نیستم استفاده کنم.تشکر

  • mimosco

   برای استفاده از دستگاه ضخامت سنج اتومبیل fmc کافیه طبق آموزش هایی که در سایت و کانال تلگرام قرار دادیم عمل کنید و از این دستگاه به راحتی در کسب و کار خدتون استفاده کنید..

 14. علی محمد محسنی

  برای استفاده ار ضخامت سنج رنگ اتومبیل باید چیکار کنیم؟ اگر میشه یک ویدیو برای من از این دستگاه از برند fmc را برام ایمیل کنید تا بتونم ازش استفاده کنم!

  • mimosco

   وسیله ضخامت سنج رنگ ماشین را میتونید به راحتی از طریق ویدیو اموزشی سایت رادان کیوسی ببینید و به راحتی با برند fmc کار کنید!

 15. اکبر 002 034

  ضخامت سنج رنگ ماشین با چه متریالی ساخته شده است؟ آیا امکان اینکه به زودی خراب شود هست؟

  • mimosco

   دستگاه ضخامت سنج ما با کیفیت بالا و صفحه نمیاشگر و چراغ دید درشب ساخته شده که بسیار کیفیت بالایی داره و به راحتی خراب نمیشه بهتره که توی کارمون همیشه دقت داشته باشیم تا کیفیت کارمون نیاد پایین

 16. مهندس رضا

  الگوریتم دستگاه ضخامت سنج ماشین چیه؟ از چه فرمول ریاضی طبعیت میکنه؟ نمیشه که الکی یه دستگاه خرید که

  • mimosco

   دستگاه ضخامت سنج fmc از دقت بالایی برخور دار هست که با خرید اون میتونید عمق رنگ رو تشخیص بدید

 17. vipcar

  دستگاه fmc روی بدنه پورشه ماکان که کربن هست جواب میده؟ میتونه ضخامتش رو بفهمه؟

  • mimosco

   بله دوست عزیز بر روی سطوح کربن و فیبر کربن جواب میده و به خوبی میتونه عمق رو بسنجه

 18. اوس حسین

  دستگاه اف ام سی بخوره زمین خیلی آسیب میبینه؟ چون من کارم سخته

 19. همایونی

  من خریدم ازتون ولی کار نمیکننه یا من بلد نیسم با دستگاه خرابه چیکار کنم؟!

 20. وفا

  حدود 1 ساله دستگاه تشخیص ضخامت رو ازتون خریدم خراب نشده هنوز فقط یکم زنگ زده راهی داره زنگ زدگی پاک شه؟

 21. محدثه

  دستگاه رو از خودتون بخریم بهتره یا از نمایندگی fmc؟!

 22. احسان

  تا چه مدت میشه از این دستگاه استفاده کرد و کاراییش رو دریافت کرد؟

 23. چمران

  ضخامت سنج الکومتر با اف ام سی چه فرقی داره؟!

 24. ایزد

  عمر این دستگاه ضخامت سنج تا چقدر وقته؟ چطور میشه از خراب شدنش جلوگیری کرد؟

 25. mohtaba

  کی دوباره محصول ضخامت سنج رو اضافه میکنید تا خریداری کنیم؟ من خیلی وقته کارگاهم لنگ اینه!

 26. hosna

  ضخامت سنج الکومتر با این چه تفاوتی داره؟

 27. عرفان یو

  تا چه مدت میشود از ضخامت سنج خودرو استفاده کرد من روی چند تا ماشین دارم تست میزنم ولی هنوز کار میکنه میخام یه وقتی منقضی نشه

 28. شهرام

  دستگاه شما تا چه مقدار ضخامت از رنگ رو تشخیص میده؟

 29. محمد رضا

  سلام من یک فروشنده ماشین هستم و چند ماهی میشه که این ضخامت سنج fmc رو خریدم. خیلی راضیم. خیلی ریلکس و راحت ضخامت رنگ ماشین رو تخمین میزنم و کارم به شدت راحت تر شده.
  میخواستم ازتون تشکر کنم.

 30. ستوده

  سلام، با دستگاه ضخامت سنج fmc میشه لبه های بدنه دارای انحنای زیاد خودرو رو هم کارشناسی انجام داد؟

  • شرکت رادان

   سلام دوست عزیز، بله در دستگاه ضخامت سنج fmc با وجود سنسور V-Grove امکان انجام کارشناسی خودرو در لبه های بدنه که دارای انحنای زیادی می باشد هم فراهم است.

 31. khodaie

  دستگاه ضخامت سنج fmc جنس بدنه ماشین رو هم میتونه تشخیص بده؟

  • شرکت رادان

   سلام دوست عزیز، بله این دستگاه به صورت خودکار جنس بدنه خودرو را تشخیص و بر روی نمایشگر نمایش می دهد.

 32. هاشمی

  باتری این دستگاه ضخامت سنج چطور هست؟ خوب دوام میاره یا زود تموم میشه؟

  • شرکت رادان

   سلام دوست عزیز، بله باتری این دستگاه ضخامت سنج دوام خوبی داره.

 33. میزبانی

  صفحه نمایش دستگاه ضخامت سنج واقعا خیلی مهم هست، من مدل دیگری داشتم بسیار کوچک بود صفحه، کمی سخت بود دیدن آیکون ها و اعداد ریز داخل دستگاه تو برخی مواقع مثل زیر نور آفتاب

  • شرکت رادان

   سلام دوست عزیز، بله بسیاری از دستگاه های ضخامت سنج رنگ خودرو صفحه نمایشگر کوچکی دارن که تو برخی مواقع دچارمشکل میشن. ولی این دستگاه صفحه نمایش بزرگی نسبت به سایر دستگاه ها دارد.

 34. ناظری

  این دستگاه ضخامت سنج چندتا مود داره؟

  • رادان

   سلام دوست عزیز، این دستگاه ضخامت سنج دارای 2 مود SNG و CON است که میتوانید از آنها استفاده کنید.

 35. حائری

  تفاوت این ضخامت سنج با دستگاه مشابه آبی رنگش در سایت چی هست؟ یکی هستن؟

 36. استادی

  کیف کمری اش چیز خوبیه، کاربردی هست

  • شرکت رادان

   سلام دوست عزیز، خوشحالیم که از خریدتون راضی بودین، بله به همین منظور که کیف کمری برای این دستگاه کاربردی هست و میتونه به شما در حین کار کمک کنه قرار دادیم.

 37. هاشمی

  لطفا اگر میشه برای کالیبراسیون این دستگاه ضخامت سنج از فویل های دیگه هم فیلم بگیرین.

 38. ستاری

  سلام این دستگاه ضخامت سنج قابلیت ضخامت سنجی روی بدنه های فیبرکربن رو هم داره؟

 39. نوبخت

  سلام درصد خطای ضخامت سنجی این دستگاه چقدر هست؟

 40. ali

  قیمت امروز ضخامت سنج رنگ لیزری چنده؟؟ مجموعه شما اطلاعی دارد؟؟؟

  • mimosco

   شما برای اطلاع بیشتر در مورد قیمت به روز ضخامت سنج های رنگ لیزری می توانید با شماره زیر تماس حاصل نمایید.
   021-88108752

 41. سعید

  از زمانی که من این دستگاهو خریدم تا الان که چندین سال شده واقعا راضی بودم. خدا خیرتون بده

 42. پژمان

  واقعاااااااااا شمااا بهترین دستگاه ضخامت سنج رنگ رو دارید؛ من الان چند سالههه خریدم راضیم

 43. سعیدمرادی

  درووود✌
  قیمت پیشرفته ترین دستگاه تشخیص رنگ خودرو رو می فرمایید؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *