تستر رنگ شدگی خودرو | قیمت دستگاه لیزری تشخیص رنگ خودرو TG18FN Coating Thickness Gauge

(دیدگاه کاربر 37)

تماس بگیرید

مقایسه
شناسه محصول: TG18FN دسته:
برند :FMC

دستگاه تستر رنگ خودرو جهت ضخامت سنجی رنگ خودرو


شرکت رادان، نماینده انحصاری کمپانی FMC در ایران / دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

توضیحات اجمالی

تستر رنگ خودرو دیجیتال؛ بهترین دستگاه تشخیص رنگ اتومبیل

دستگاه تست رنگ ماشین : دستگاه تشخیص رنگ خودرو مدل TG18FN، یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های کمپانی FMC میباشد. دستگاه تست رنگ خودرو حرفه ای FMC مدل TG18FN، ویژگی هایی همچون صفحه نمایش بزرگ، چراغ صفحه نمایش و سنسور دقیق و حساس دارد که همین موارد این ابزار را به عنوان یکی حرفه ای ترین دستگاه تشخیص رنگ ماشین، تبدیل کرده است. هم اکنون شما میتوانید قیمت دستگاه لیزری تشخیص رنگ خودرو مناسب از شرکت رادان، خرید دستگاه تشخیص رنگ خودرو پیشرفته FMC را انجام دهید و برای تست رنگ خودرو از آن استفاده نمایید. اگر هم اکنون برای کارشناسی رنگ بدنه اتومبیل، به دنبال یک تستر رنگ شدگی خودرو پیشرفته هستید که بتوانید با قیمت ارزان و گارانتی معتبر تهیه کنید، فروشگاه اینترنتی رادان؛ یکی از معتبرترین مرکز فروش تستر رنگ خودرو دیجیتال در ایران می باشد. ما در ادامه به مواردی همچون: نجوه کار و آموزش دستگاه کارشناسی رنگ بدنه ماشین، کاربرد ها و ویژگی های آن و نحوه سفارش و خریداری این محصول کامل توضیح میدهیم.

کاربرد های دستگاه تشخیص رنگ خودرو (دستگاه تست رنگ ماشین)

قیمت دستگاه لیزری تشخیص رنگ خودرو :دستگاه تستر رنگ خودرو مدل TG18FN با قابلیت ضخامت سنجی رنگ خودرو در نقاط مختلف بر حسب واحد میکرون یا میلز، شما را قادر میسازد که با ضخامت سنجی رنگ خودرو و مقایسه ضخامت های اندازه گیری شده قادر به کارشناسی بدنه خودرو باشید و بتوانید نواحی رنگ شده و یا بدنه های تعویضی را شناسایی کنید. چنانچه هر ناحیه از خودرو دارای رنگ شدگی و یا بدنه تعویضی باشد، ضخامت آن ناحیه نسبت به نواحی دیگر تغییر خواهد کرد و همین امر شما را قادر به شناسایی آن نواحی خواهد نمود. سوالاتی همچون “ضخامت رنگ خودرو چقدر است” همیشه در کارشناسی بدنه خودرو مورد سوال است که شما با استفاده از این دستگاه تست رنگ خودرو، میتوانید به جای “تشخیص رنگ خودرو با آهنربا” که با دقتی کمتر صورت می گیرد به این سوال با دقتی بالا بر حسب میکرون یا هزارم میلیمتر و حتی بر حسب اینچ پاسخ دهید.

دستگاه تشخیص رنگ خودرو
دستگاه تست رنگ ماشین

ویژگی های دستگاه تستر رنگ خودرو دیجیتال (عوامل تاثیرگذار در قیمت دستگاه لیزری تشخیص رنگ خودرو)

 • توانایی نمایش ضخامت رنگ بدنه خودرو بر حسب میکرون یا هزارم میلیمتر و اینچ با دقت بالا.
 • دارای امکان ضخامت سنجی بر روی انواع بدنه های آهنی، آلومینیومی و آلیاژی خودرو.
 • صفحه نمایش بزرگ و تسهیل در خواندن ضخامت رنگ خودرو.
 • رنج وسیع و کاربردی اندازه گیری ضخامت از صفر تا 1500 میکرون.
 • امکان ضخامت سنجی رنگ بدنه خودرو در نور کم با ویژگی چراغ Back Light.
 • کاربرد فویلهای کالیبراسیون برای کالیبره کردن دستگاه ضخامت سنج.
 • مصرف باتری پایین و مناسب دستگاه
 • دارای سنسوری دقیق و پرسرعت

دستگاه FMC مدل TG18FN؛ جدیدترین دستگاه تست رنگ خودرو

تشخیص رنگ خودرو
جدیدترین دستگاه تشخیص رنگ خودرو

ویژگیهای ظاهری دستگاه کارشناسی رنگ اتومبیل

 • ارگونومی و طراحی دستگاه به گونه ای می باشد که استفاده از این دستگاه تستر شدگی رنگ خودرو را آسان تر کرده است و چرخش دستگاه در دست هنگام اندازه گیری ضخامت رنگ خودرو به سادگی انجام میپذیرد.
 • این دستگاه کارشناسی خودرو، با صفحه تصویرعریض با اندازه 2.2 اینچی در رده دستگاه های دیجیتال با صفحه تصویر بزرگ میباشد که بزرگی صفحه تصویر این دستگاه باعث تسریع کار کارشناسی بدنه خودرو میشود.
 • با وجود چراغ صفحه نمایش و Back Light در این دستگاه تست رنگ ماشین امر کارشناسی رنگ بدنه خودرو در مناطق کم نور از جمله پارکینگ ها و در شب میسر می باشد و شما در این زمینه دچار مشکل نخواهید بود.ضخامت سنج رنگ خودرو FMC

قیمت انواع دستگاه تشخیص رنگ خودرو fmc

یکی از معیار های مهم در خرید هر جنس یا محصولی، قیمت آن است. در کشور ما و در این دوره و زمانه که همه قیمت ها به طور روزانه یا هفتگی رشد می کنند و قدرت خرید را پایین می آورند، قیمت دستگاه لیزری تشخیص رنگ خودرو، یکی از مهم ترین معیار ها در خرید آنهاست. اینجا در سایت فروش تجهیزات کارشناسی ماشین رادان، شما می نوانید قیمت دستگاه تست رنگ خودرو را مشاهده کنید و با کمی بررسی متوجه خواهید شد که این قیمت بسیار مقرون به صرفه و مناسب است. شما می توانید پیشرفته ترین دستگاه تشخیص رنگ خودرو را با بالاترین کیفیت، مناسب ترین قیمت و بهترین پشتیبانی خریداری و جهت کارشناسی رنگ خودرو از آن استفاده کنید.

مشخصات عمومی دستگاه ویژگی دستگاه تستر رنگ خودرو
شخیص تصادف از طریق مقایسه ارگونومی و طراحی آسان
تشخیص اتوماتیک جنس بدنه خودرو بزرگنمایی صفحه تصویر
تعیین ضخامت رنگ خودرو بر روی فلزات وجود چراغ صفحه نمایش

پیشرفته ترین دستگاه تشخیص رنگ ماشین؛ دستگاه تست رنگ ماشین

دستگاه تشخیص رنگ خودرو fmc، از پیشرفته ترین دستگاه های تشخیص رنگ خودرو موجود در جهات می باشد که در کارشناسی حرفه ای رنگ ماشین و به عنوان تستر رنگ خودرو از آن استفاده می شود. این دستگاه با دارا بودن ویژگی های مهم و کیفیتی بالا همچون داشتن حسگر های دقیق، امکان تشخیص اتوماتیک جنس بدنه خودرو، امکان تعیین ضخامت رنگ خودرو بر روی فلزات آهن و آلومینیوم، داشتن سنسور دقیق V-Grove برای امکان انجام کارشناسی خودرو در لبه های بدنه، به کار کارشناسی خودرو اطمینانی بالاتر و استفاده ای آسان تر می بخشد. شما با دستگاه کارشناسی رنگ خودرو از شرکت رادان می توانید ضخامت سنجی رنگ خودرو خود را با سطح کیفیتی بالا انجام دهید. البته لازم به ذکر است که قیمت دستگاه لیزری تشخیص رنگ خودرو در این مدل بالاتر است.

دستگاه آنالیز رنگ خودرو چیست؟

دستگاه تشخیص رنگ خودرو و یا به عبارتی دیگر دستگاه تست رنگ ماشین یک وسیله کاربردی و ابزار همیشگی برای کارشناسی خودرو می باشد. دستگاه آنالیز رنگ خودرو عمدتا قابلیت اندازه گیری و نشان دادن ضخامت لایه های رنگ بدنه را تا دقتی بر حسب یک هزارم میلی متر دارد و از این نظر دقیق ترین و قابل اطمینان ترین ابزار کارشناسی رنگ بدنه ماشین می باشد. اساس کار این نوع دستگاه ها بر مبنای استفاده از امواج الکترومغناطیسی است و طول موج رفت و برگشتی این امواج می تواند رنج ضخامت و کیفیت رنگ بدنه را در نواحی مختلف به طور دقیق تعیین کند.

دستگاه تستر رنگ بدنه ماشین، شرکت رادان
خرید دستگاه تشخیص رنگ خودرو

مشخصات عمومی دستگاه های تست رنگ اتومبیل:

  • تشخیص تصادف از طریق مقایسه نتایج ضخامت سنجی رنگ خودرو
  • تشخیص اتوماتیک جنس بدنه خودرو
  • امکان تعیین ضخامت رنگ خودرو بر روی فلزات آهن و آلومینیوم

ویژگیهای سنسور آنالیز رنگ خودرو (تستر رنگ خودرو دیجیتال)

 • سنسور کوچک با عملکرد مناسب جهت ضخامت سنجی سطوح منحنی بدنه انواع خودروهای خارجی.
 • سنسور دستگاه تست رنگ ماشین مدل TG18FN دارای کیفیت مناسب جهت کارشناسی خودرو و با طول عمر بالا میباشد.
 • V-Grove سنسور دستگاه امکان انجام کارشناسی خودرو در لبه های بدنه که دارای انحنا زیاد میباشد را فراهم نموده است.

دکمه های بزرگ

دکمه های بزرگ این دستگاه دیجیتال کارشناسی رنگ بدنه خودرو، از دیگر خصوصیات دستگاه میباشد. منوهای دستگاه به گونه ای طراحی شده است که امر zero و کالیبراسیون به سادگی قابل انجام میباشد. همچنین واحد اندازه گیری دستگاه به سادگی قابل تغییر است. تمامی این عوامل در قیمت دستگاه لیزری تشخیص رنگ خودرو موثر است.

کیف حمل کمری

دستگاه مدل TG18FN دارای کیف حمل کمری میباشد که حمل و نقل دستگاه بخصوص برای کارشناسان بدنه خودرو را آسان نموده است.

مصرف باتری پایین و کم

انجام عملیات zero و کالیبراسیون بسیار آسان

تشخیص اتوماتیک جنس بدنه و نمایش آن بر روی صفحه تصویردستگاه

امکان کارشناسی انواع خودروهای مدل بالا و جدید با بدنه های آلیاژی خاص از قبیل کربن، فیبر کربن و آلومینیوم


فیلمهای مرتبط

فیلم معرفی دستگاه تستر دیجیتال رنگ خودرو مدل TG18 FN:


آموزش کالیبراسیون دستگاه تستر رنگ ماشین مدل TG18 FN :

کالیبره کردن دستگاه های ضخامت سنج رنگ شامل دو مرحله میباشد.

مرحله اول : Zero کردن دستگاه:

در مرحله اول میبایست دستگاه را zero یا صفر کرد. صفر کردن دستگاه ضخامت سنج بدین معنی میباشد که برای دستگاه ، زیر پایه ها را تعریف میکنیم . به ممراه دستگاه ، دو عدد زیر پایه ( بلوک کالیبراسیون) آهنی و آلومینیومی وجود دارد که برای انجام Zero و انجام کالیبراسیون با فویل مورد نیاز است. با انجام Zero وقتی دستگاه را بر روی بلوک کالیبراسیون قرار میدهیم دستگاه باید عدد صفر را نشان بدهد و دلیل آن اینست که این بلوکهای کالیبراسیون هیج لایه رنگی روی آنها نیست و عملا ضخامت رنگ روی آنها صفر است.

فیلم اول: آموزش Zero کردن دستگاه تستررنگ ماشین :

 

مرحله دوم : کالیبره دستگاه با استفاده از فویل کالیبراسیون

بعد از انجام مرحله Zero دستگاه تستر رنگ اتومبیل، در این مرحله از بین فویلهای کالیبراسیون موجود در پک دستگاه ، فویل مناسب ضخامت سنجی و کارشناسی رنگ بدنه خودرو را انتخاب میکنیم که همان فویل با ضخامت نزدیک 250 میکرون میباشد. حال باید کالیبراسیون روی فویل را انجام دهیم که در فیلم زیر توضیح داده شده است. بعد از انجام کالیبره ، چنانچه ضخامت فویل را با دستگاه اندازه بگیریم میبایست ضخامت نشان داده شده روی صفحه نمایش دستگاه تشخیص رنگ خودرو، برابر یا با اختلاف 2 درصدی باشد.

فیلم دوم: آموزش کالیبره دستگاه با فویل کالیبراسیون:


نکاتی در خصوص نحوه صحیح ضخامت سنجی با استفاده از دستگاه های دیجیتال تشخیص رنگ خودرو

فروشگاه شرکت رادان؛ مرکز  فروش دستگاه تشخیص رنگ خودرو دیجیتال

یکی از بهترین ابزارهایی که می تواند در هنگام خرید اتومبیل بسیار کاربردی باشد؛ استفاده از دستگاه اسکنر تشخیص رنگ خودرو می باشد. شما می توانید برای خرید دستگاه تشخیص رنگ خودرو با قیمت مناسب و کیفیت بالا به سایت رادان مرکز فروش دستگاه تست رنگ خودرو و بهترین دستگاه تشخیص رنگ خودرو مراجعه کنید و بهترین قیمت دستگاه تشخیص رنگ ماشین و تستر رنگ خودرو دیجیتال را به صورت آنلاین سفارش دهید.  همچنین می توانید آخرین قیمت تستر رنگ شدگی خودرو و قیمت دستگاه لیزری تشخیص رنگ خودرو را در مجموعه ما مشاهده کنید.

نام برند :FMC

37 دیدگاه برای تستر رنگ شدگی خودرو | قیمت دستگاه لیزری تشخیص رنگ خودرو

 1. علی شاهمرادی

  دستگاه خوبیه و صفحه تصویر بزرگی هم داره. قیمتش هم به نسبت قیتهای موجود، مناسب هست

  • mimosco

   یکی از بهترین نوع های تشخیص رنگ خودرو مدل fmc هست که شما خریداری کردید و از صفحه نمیشا بزرگش استفاده میکنید

 2. غلامرضا حیدری راد

  یکی از بهترین دستگاهای تشخیص رنگی بود که تا حالا دیدم این تستره رنگ انقدرررر خوبه که سرعت کار منو برد بالا…

 3. مراد ملاتاجری

  خرید این مدل از تشخیص رنگ خودرو رو بدجورررر پیشنهاد میکنم خودم برای املاک بابام گرفتم میتونه رنگ فیک رو از اصل تشخیص بده!

  • mimosco

   مرسی از پیشنهاد خوبت قطعا یکی از بهترین دستگاه های تشخیص رنگ ماشین همین برند اف ام سی هست که میتونه به املاکیا کمک زیادی کنه!

  • mimosco

   بله دقیقا تستر رنگ ماشین fmc یکی از بهریناست مخصوصا اینکه گارانی داره

 4. حسام مرتضوی

  من چند تا دستگاه تشخیص رنگ ماشین گرفتم خراب شده و خوب کار نکرده نمیدونم اینم زود خراب میشه یا ن!؟

  • mimosco

   خیر سیستم تشخیص رنگ ماشین یکی از بهترین محصولات ماست و مارک سرکت اف ام سی از معتبر ترین شرکتها در زمینه ساخت دستگاه های مخصوص لوازم خودرو است!

 5. حاج طبیب

  یه ماشین از نظر فنی داغون واسم اورده بودم مغازه میگفتن بدون رنگه من چون 20 ساله تو کار ماشینم با روش سنتی بررسی کردم و واقعا به این پی بردم که بی رنگه و ما خریدیم اما شک کردم پسرم دستگاه تشخیص رنگ که ازتون خریده بود رو اورد گذاشت رو بدنه فهمیدیم مشکل داره و اون موقع بود که دیدم چه ضرری کردیم خلاصه دستگاه خوبیه بخرید تا ضرر نکردید دمت گرم رادان.

  • mimosco

   خیلی عالی خوشحلیم که انقدر محصول ما مفید بودهو دستگاه تستر تشخیص رنگ اتومبیل با گارانتی که از شرکت اف ام سی داره این محصول را خاص کرده

  • mimosco

   دقیقا این تستر رنگ ماشین به قدری قوی هست که زنگ زده ترین رنگها رو تشخیص میده

  • mimosco

   مرسی از شما حاجی قطعا دستگاه تشخیص رنگ ماشین با اصالتی که داره میتونه کمک زیادی به افراد تو این صنعت کنه

 6. maryjoon

  اقا چرا این کار نمیکنه هرچی میزنم رو ماشین هیچی نشون نمیده اموزش استفاده از تشخیص رنگ ماشین رو دارید برام واتساپ کنینن پلیززز

  • mimosco

   سلام دوست عزیز، لطفا برای رفع مشکل با همکاران ما در شرکت رادان در ارتباط باشین.
   021-88108752
   09128131263

 7. saleh

  do roz pish azaton fmc ro kharidam in dastgah toye tashkhis rang mashin kheyle behem komak kard mrc

 8. mohseniii

  تستر رنگ ماشین برای هر صافکاری واقعاا نیزاه چون باید به خوبی رنگ ماشین رو تشخیص بده تا بتونه خوب کار کنه من با خرید تشخیص رنگ fmc دقت کارم بالا رفته

  • mimosco

   دقیقا هر صافکار و نقاشی باید یکی از این دستگاه های fmc رو داشته باشه چون تشخیص رنگ خودرو برای ساخت رنگ خیلی مهمه برای همین میتونه سود و ضرر زیادی به صاحب کار وارد کنه برای همین تستر تشخیص رنگ با گارانتی میتونه اعتماد هر کسی رو جلب کنه تا اون رو تهیه کنه!

 9. سوسن پرور

  یکی از تاپ ترین تستر رنگ خودرو مدل fmc هست که عملکرد خوبی توی تشخیص رنگ ماشین داره اما دو تا دکمه روش هست نمیدونم چیه اگر میشه کمکم کنید!

  • mimosco

   ممنون از حسن انتخاب شما، همونطور که اشاره کردید یکی از بهترین دستگاه های تشخیص رنگ خودرو برند fmc هست که شما فقط کافیه 2 فیلم آموزشی که در مورد تستر رنگ اتومبیل در این صفحه قرار دادیم را مشاهده کنید تا به راحتی از این دستگاه در کسب و کار خود استفاده کنید..!
   تشکر

  • mimosco

   برای استفاده از تستر دیجیتالی رنگ ماشین کافیه ویدیویی که در مورد دستگاه fmc گذاشتیم رو مشاهده کنید!

 10. meti janjani

  تشخیص رنگ ماشین باید 2 تا فاکتور اصلی و مهم رو داشته باشه 1 تشخیص تراکم رنگ 2 تشخیص ضخامت رنگ که برند fmc این موارد رو بررسی میکنه اما برای من سواله که آیا میتونه بجر رنگ ماشین جاهای دیگه رو هم تشخیص بده؟

  • mimosco

   تشخیص رنگ باید با دقت بالا و ریز بینی انجام بشه برای همین دستگاه fmc یکی از برندهایی هست که میتونه در مورد این موضوع به خوبی بهتون کمک کنه. تشکر از اینکه سایت رادان خریداری کردید!

  • mimosco

   خیر متاسفانه این دستگاه مخصوص شناسایی و تشخیص رنگ ماشین استفاده میشه و نمیتوانید با ان ضخامت و کار های دیگه ای انجام دهید برای دیدن دیگر محصولات به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید! تشکر

 11. سیامک

  دستگاه اسکنر تشخیص رنگ خودرو باید یک ویژگی خوبی که داشته باشه اینه که به خوبی کیفیت رنگ رو تشخیص بده که تشخیص رنگ fmc به خوبی اینکار رو انجام میده!

 12. سهیلاسوسنی

  نمایشگ پهن و خوبی داره اما گارانتی وسیله تشخیص رنگ ماشین رو چطور میشه بررسی کرد تا ببینیم اصل هست یا خیر ؟ من چند نمونه fmc خریدم اما تقلبی بود!

 13. محسن0054

  نحوه دریافت وسیله تستر رنگ خودرو ماشین چقدر وقت طول میکشه؟ من از نمایندگی fmc خریداری کردم 3 روزه دستم رسید!

  • mimosco

   زمان ارسال تستررنگ ماشین از سایت رادان تنها 2 روزه ط.ل میکشه و بسته به نوع سفارش شما دستگاه fmc به دست شما خواهید رسید!

 14. سعید 001

  دستگاه ضخامت سنج رنگ ماشین علاوه ب اینکه دقت خوبی داره میتونه تستر خوبی برای انواع رنگ های سطوح فلزی باشه.

  • mimosco

   دقیقا دوست عزیز این تستر رنگ ماشین fmc اصلی هست و خیلی خوب میتونه تشخیص بده انواع رنگ هارو

 15. stem go

  برای اینکه بتونم رنگ در اتاق رو بشناسم میتونم از تستر رنگ ماشین ام ام سی استفاده کنم؟

  • mimosco

   بله دوست گلم تستر رنگ ماشین بدرد تشخیص انواع سطوح میخوره

 16. jana

  این دستگاه صفحه نمایشش توی طولانی مدت خراب نمیشه؟

  • mimosco

   این دستکاه صفحه نمایشش از led هست و توی طولانی مدت از بین نمیره

 17. سهراب

  کالیبره کردن این دستگاه یکم سخته ممنون میشم ویدیو هاش رو بزارید ❤️

 18. فردوس

  برای اینکه رنگ ماشین رو این وسیله تست کنه چقدر باید روی سطح فلزی بمونه؟ یابلافاصله کار میکنه؟!

 19. مریلا

  مقاومت تستر چقدره امکان داره بخوره زمین بشکنه یا سنسورش خراب بشه؟!

 20. مهدی

  با سپاس از اطلاعات جامع، واسه این مدل کیس رابر وجود داره، و آیا فروش جشنواره با تخفیف و یا فروش قسطی دارید
  ممنون

 21. مهندس علیان

  ضخامت سنج و تشخیص رنگ ماشین که جفتش یه شکل و یه دستگاهه اخزش کدوم باید خرید؟

 22. Nznin

  تستر رنگ ماشین رو برای فروش عمده هم دارید؟

 23. حسینعلی

  تستر رنگ اتومبيل باید چه ویژگی هایی داشته باشه من بین دیجیکالا و رادان موندم

 24. گلناز

  تستر رنگ ماشین همه رنگی رو میتونه تشخیص بده؟ مثل رنگ ماشین پورشه!؟

 25. صبحان

  من این دستگاه رو برای تضخیص رنگ پلاستیک گرفتم ولی کار نمیکنه ! چرا؟؟؟؟

  • mimosco

   دوست عزیز دستگاه تشخیص رنگ خودرو عملکرد بهتری روی فلز داره

 26. عبداکریم

  من دستگاه تستر رنگ ماشین گرفتم تاریخ انقضا داره برای شماهم اینجوریه!/؟

 27. ماهان اکبری

  به این دستگاه تستر میگن یا تشخیص و اینکه چرا اینجوریه من هرجا رفتم یه عکس بود کمکم کنید.

 28. mahvash

  حساسیت این دستگاه نسبت به تشخیص رنگ خودرو چجوریه؟ ارزش اینو داره ادم برای استفاده روی هر دستگاهی بخره؟

 29. نوید

  برای کارشناسی بدنه و رنگ خودرو هایی که لازم هست لبه های دارای انحنا ماشین رو ضخامتش رو اندازه گرفت، این دستگاه خوبه؟

  • شرکت رادان

   سلام دوست عزیز بله، این دستگاه دارای سنسور دقیق V-Grove هست که میتونید با استفاده از امکان این سنسور لبه های دارای انحنا ماشین رو هم ضخامتش رو اندازه بگیرید.

 30. فولادوند

  رنج اندازه گیری ضخامت این دستگاه تشخیص رنگ چقدره؟

  • رادان

   سلام دوست عزیز، رنج اندازه گیری ضخامت این دستگاه از صفر تا 1500 میکرون است.

 31. پایدار

  این دستگاه تشخیص رنگ خودرو، قابلیت تشخیص اتوماتیک رنگ رو داره؟

  • رادان

   سلام دوست عزیز، بله دستگاه دارای قابلیت تشخیص رنگ خودکار است.

 32. نواب

  سلام، برای ریست شدن این دستگاه باید چیکار کرد؟

  • شرکت رادان

   سلام، یک دکمه ریست روی این دستگاه تعبیه شده است که میتوانید با استفاده از این دکمه اقدام به ریست دستگاه نمایید. در تصاویر مشخص هست روی دکمه کلمه RESET هست.

 33. صدیقی

  ممنونم از اینکه فیلمای کالیبره کردنش رو گذاشتین، نیاز داشتم.

  • شرکت رادان

   سلام خواهش میکنم، خوشحالیم که تونستیم کمکی کنیم.

 34. نجفی

  سلام من این دستگاه رو خرید کرده بودم، موقعی که بدنه خیس بود یه مدت میذاشتم روی بدنه و تشخیص رنگ خودرو رو انجام میدادم، الان حساسیتش مشکل پیدا کرده، سنسورش رو میشه عوض کرد؟

  • شرکت رادان

   سلام دوست عزیز، احتمال زیاد همانطور که در فیلم های آموزشی نکات ذکر شده بود آب به داخل سنسور دستگاه رسیده و دچار اختلال شده.
   برای رفع این مشکل شما میتوانید با این شماره ها با همکاران ما در تماس باشین: 02188108752 09128131263

 35. مقدم

  سلام با این دستگاه میشه کار تشخیص رنگ خودرو با بدنه آلیاژی رو هم انجام داد؟

 36. تابش

  چند نوع فویل برای زیرو کردن این دستگاه تشخیص رنگ میگذارید؟

 37. ثریا

  چجوری تو شب باید با دستگاه تستر رنگ خودرو کار کرد؟ میشه بیشتر توضیح بدید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *