آشنایی با درامد کارشناس خودرو

درامد کارشناس خودرو

کارشناسی خودرو یکی از شغل های پایه و پردرآمدی می باشد که شما می توانید آن را به عنوان شغل دوم ویا در کنار علایق دیگر خود آن را دنبال کنید. ما در این مقاله از سایت رادان کیوسی قصد داریم برای شما مطالبی درباره درامد کارشناس خودرو، هزینه کارشناسی خودرو، لوازم کارشناسی خودرو و روش گرفتن مدرک کارشناسی رنگ خودرو برای شما قرار دهیم؛ اگر شما دوست دارید درباره نرخ کارشناسی رنگ خودرو مطالب بیشتری بدانید می توانید به سایت ما مراجعه نماید.

درامد کارشناس خودرو:

امروزه با توجه به افزایش قیمت خودرو ها درامد کارشناس خودرو هم بالا رفته است و توجه به ویژگی های فنی خودرو های دست دوم بسیار بیشتر شده است. همه افراد در زمینه ویژگی های فنی ماشین اطلاعات کافی را ندارد و نمی توانند از صحت و سلامت ماشین دست دوم مطمئن شوند و اگر توجه کافی به این مسئله را نداشته باشند ممکن است علاوه بر ضرر مالی، ضرر جانی هم برای ما داشته باشد. کارشناس خودرو وظیفه ای که دارد آن است تا ویژگیهای فنی ماشین مثل: لاستیک سایی، روغن سوزی، تثادفی بودن یا نبودن، کیلومتر ماشین، چپی بودن یا نبودن و غیره را چکاب کند.

به دلیل وظیفه بسیار مهم، درامد کارشناس خودرو هم بالا می باشد که در ادامه می خواهیم به بررسی وظایف مهمی که به یک کارشناس خودرو داده می شود را برای شما قرار دهیم.

وظایف کارشناس خودرو:

 • تعیین قیمت خودرو
 • بررسی میزان کارکرد خودرو یا همان کیلومتر خودرو
 • برسی قسمت های بدنه ماشین
 • برسی رنگ و آپشن های خودرو
 • ارائه گزارش کامل از وضعیت خودرو

هزینه کارشناسی خودرو:

شکل کارشناسی خودرو را می توانید به عنوان یک شغل مناسب و یا حتی شغل دوم و پر درامد در نظر بگیرید که نیاز به هیچ سرمایه اولیه و مغازه ای ندارد. درامد کارشناس خودرو با توجه به ویژگی ها و مهارت های کارشناس متفاوت می باشد که شما ار علاقه مند به این شغل پر درامد هستید می توایند در دوره کارشناسی خودرو ثبت نام کرده و بهترین آموزش ها را ببینید.

لوازم کارشناسی خودرو:

هر کارشناس خودرو برای انجام خدمات کارشناسی نیازمند به یک سری تجهیزات و ابزار می باشد که ما در این مقاله می خواهیم علاوه بر موضوع درامد کارشناس خودرو به بررسی  لوازم کارشناسی خودرو نیز بپردازیم:

 1. قلم آهن ربایی برای تست رنگ بدنه خودرو؛
 2. تستر روغن ترمز؛
 3. عمق سنج برای سنجش آج لاستیک های خودرو؛
 4. انواع تجهیزات روشنایی؛
 5. دیاگ یا همان دستگاه عیب یاب خودرو؛
 6. ضخامت سنج رنگ.

گرفتن مدرک کارشناسی رنگ خودرو:

امروزه به دلیل ضرر های احتمالی که هنگام خرید و فروش خودرو ها ممکن است به وجود بیاید؛ حضور یک کارشناس کار بلدشف در زمینه چکاب  بدنه و مشخصات فنی الزامی می باشد تا بتواند مشکلات بزرگ و اساسی را به خریدار خودرو خبر دهد و قیمت مناسبی را روی خودرو بگذارد تا خریدار مجبور به گران خریدن نشود گرفتن مدرک کارشناسی رنگ خودرو یکی از موادری است که ما در این مقاله در کنار درامد کارشناس خودرو به آن پرداختیم.

قیمت کارشناسی رنگ خودرو:

اینکه بدانیم قصد فروشنده از فروش خودروی خود چیست خیلی مهم و حیاتی می باشد. ما باید در بهترین حالت باید فروشنده ای را پیدا کنیم که قصد فروش خودروی تمیز و سالم خود را داشته باشد و هدف آن صرفا برای خلاص شدن از خرابی های ماشین خود نباشد. ما در این مقاله از سایت رادان کیوسی به بررسی درامد کارشناس خودرو، ، هزینه کارشناسی خودرو، لوازم کارشناسی خودرو، روش گرفتن مدرک کارشناسی رنگ خودرو و قیمت کارشناسی خودرو را برای شما قرار دهیم؛ اگر شما هم قصد دارید درباره نرخ کارشناسی رنگ خودرو بیشتر بدانید به سری مقالات گذشته از این سایت مراجعه نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *