ماشین سفید بخریم یا مشکی؟ آشنایی با بهترین رنگ خودرو

ماشین سفید بخریم یا مشکی؟

ماشین سفید بخریم یا مشکی؟ این سوالی است که در ذهن خیلی از خریداران خودرو به وجود می آید. ما در این مقاله از سایت رادان کیوسی قصد داریم برای اینکه شما یک خرید آسان را داشته باشید به سوالاتی مثل ماشین سفید بخریم یا مشکی؟ ماشین چه رنگی بخریم؟ پاسخ دهیم و مطالبی درباره انواع رنگ مشکی خودرو، و تفاوت قیمت ماشین سفید و مشکی قرار دهیم. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. اگر شما علاقمند هستید درباره کارشناسی رنگ خودرو بیشتر بدانید، می توانید به سری مقالات گذشته مراجعه کنید.

ماشین سفید بخریم یا مشکی؟

رنگ سفید و مشکی  از محبوب ترین رنگ ها برای خودرو می باشند و اکثر کسانی که قصد خرید خودرو را دارند این سوال را در ذهن خود دارند که  ماشین سفید بخریم یا مشکی؟  ما در این مقاله برای خرید آسان شما، به این سوال پاسخ می دهیم.

انتخاب رنگ خودرو یک امر سلیقه ای می باشد و شما با توجه به سلیقه خودتان می توانید رنگ سفید یا مشکی را انتخاب نماید و هیچ اجباری نیست که مطابق با یک اصول خاصی، رنگ خودروی خود را انتخاب نماید. در هنگام انتخاب رنگ باید این نکته را در ذهن خود داشته باشید که برخی از رنگ ها نیاز به مراقب بیشتر دارند، مشکی یکی از این رنگ ها می باشد که نیاز به مراقبت فراوانی دارد.

ماشین چه رنگی بخریم؟

شاید در ابتدا برای شما این سوال پیش بیاید که ماشین چه رنگی بخریم؟ و زمانی که رنگهای سفید و مشکی را انتخاب کردید، سوال ماشین سفید بخریم یا مشکی؟ (Buy white or black car) برای شما پیش بیاید. رنگ های مشکی و سفید به دلیل اینکه از محبوب ترین رنگ های خودرو می باشند بیشتر مورد توجه خریداران خودرو قرار می گیرند. علاوه بر آنکه اگر شما زمانی قصد فروش خودروی خود را کرده باشید، در صورتی رنگ ماشین شما سفید یا مشکی باشد، مشتریان زیادتری برای آن نسبت به دیگر رنگ ها پیدا می شود.

 

تفاوت قیمت ماشین سفید و مشکیتفاوت قیمت ماشین سفید و مشکی:

حال که به سوال  ماشین سفید بخریم یا مشکی؟ پاسخ داده ایم زمان آن رسیده است که تفاوت این دو رنگ را برای شما بگویم:

در ادامه مقاله ماشین سفید بخریم یا مشکی؟ به بررسی مزایا خودروی سفید می پردازیم:

 • رنگ سفید در بین مردم از محبوبیت بالاتری برخودار می باشد.
 • وجود مشتری بالا برای فروش خودرو
 • سفید یک رنگ خنک و بازتاب کننده نور است.
 • ترمیم رنگ خودروی سفید آسان تر می باشد.

بررسی معایب خودروی سفید:

 • بیشترین خودروی موجود در بازار، سفید رنگ می باشد و این باعث می شود این رنگ خاص نباشد.
 • جلب توجه رنگ سفید بسیار سخت می باشد.
 • خودروی سفید رنگ پس از مدتی، جذابیتش را برای مالک از دست می دهد.

بررسی مزایا خودروی مشکی:

 • زوایا و خطوط برجسته
 • قسمت هایی که خط دارند و ضربه خوردند به راحتی پیدا می شود.
 • انرژی رنگ مشکی فوق العاده می باشد.

در ادامه مقاله ماشین سفید بخریم یا مشکی؟ به بررسی معایب خودروی مشکی می پردازیم:

 • مشکی یک رنگ جاذب نور و گرما می باشد و باعث بالا رفتن دمای خودرو می باشد.
 • نیاز به شست و شویی زیاد
 • رنگ مورد علاقه برای سارقان

انواع رنگ مشکی خودرو:

در پاسخ به سوال ماشین سفید بخریم یا مشکی؟ در نتیجه به این پاسخ می رسیم که شما با توجه به نیاز خود از خرید ماشین و سلیقه خود، می توانید خودروی سفید یا مشکی را انتخاب نماید. اگر دنبال خاص بودن هستید می توانید به راحتی رنگ مشکی را انتخاب کنید و اگر می خواهید خودروی شما نیاز به مراقب خاصی نداشته باشد به دنبال خرید خودروی مشکی بروید.

ما در این مقاله از سایت رادان کیوسی برای شما به سوال ماشین سفید بخریم یا مشکی؟ ماشین چه رنگی بخریم؟ پاسخ داده ایم و همچنین مطالبی درباره تفاوت قیمت ماشین سفید و مشکی و انواع رنگ مشکی قرارداده ایم. برای خواندن مقاله کارشناسی رنگ خودرو به سری مقالات گذشته از سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *