آموزش کارشناسی رنگ خودرو در بهترین دوره کارشناسی رنگ خودرو دانشگاه شریف

آموزش کارشناسی رنگ خودرو

در این مقاله از سایت رادان کیوسی قصد داریم به موضوع کارشناسی رنگ خودرو بپردازیم که یکی از موارد مهم در خرید خودرو میباشد. اگر شما به دنبال شغل دوم می باشید می توانید با آموزش کارشناسی رنگ خودرو و شرکت در دوره کارشناسی رنگ خودرو دانشگاه شریف بهترین کارشناس شوید.همچنین در مطالب دیگر این سایت درباره مسائلی مانند آموزش تشخیص رنگ خودرو دانشگاه شریف، مدرک بین المللی تشخیص رنگ خودرو، گرفتن مدرک کارشناسی رنگ خودرو، آموزش رایگان کارشناسی خودرو، فیلم آموزش کارشناسی خودرو، کتاب آموزش کارشناسی خودرو، آموزش کارشناسی خودرو کارنامه، آموزش کارشناسی خودرو در تبریز اطلاعات گسترده‌ای در اختیار شما قرار داده ایم.

نحوه کارکرد دستگاه تست رنگ دیجیتال چگونه است؟

در آموزش کارشناسی رنگ خودرو با نحوه عملکرد انواع دستگاهای تست دیجیتال آشنا میشویم. این دستگاها شامل حسگرهایی میباشند که در موقع قرار گیری بر روی بدنه اتومبیل عددی را که بر حسب میلیمتر یا میکرون است را در نمایشگر نشان میدهد، این عدد بیانگر ضخامت رنگ بدنه میباشد. در زمانی که شما دارای علم کارشناسی رنگ خودرو باشید میتوانید با کمک گرفتن از دستگاهای مربوطه صخامت بدنه خودرو را مقایسه کنید و از قسمت های رنگ شده و رنگ نشده مطلع گردید. شما می توانید برای آموزش کارشناسی رنگ در دوره کارشناسی رنگ خودرو دانشگاه شریف شرکت نماید.

شاخص تشخیص رنگ ماشین:

  1. ضخامت رنگ:

در زمانی که یک خودرو مجدد نقاشی شود سطح آن با بقیه قسمت ها یک دست نمیباشد، با رنگ کردن مجدد آن ضخامت رنگ در جاهای مختلف متفاوت خواهد بود.

  1. تراکم رنگ:

بافتی که در کارخانه برای ماشین ها استفاده میشود ضخامت بیشتری دارد. اما زمانی که نقاشان خوردگی ماشین را نقاشی میکنند، موادی را مورد استفاده قرار میدهند که دارای بافتی با نقاط تیره و شطرنجی بوده و قابل تشخیص است.

اموزش کارشناسی رنگ خودرو در بهترین دوره کارشناسی رنگ خودرو:

نکته ای که در آموزش کارشناسی رنگ خودرو باید به آن دقت کنید، قسمت هایی هستند که بیشتر در خطر آسیب دیدگی‌اند، این قسمت ها شامل: گلگیر، صندوق عقب، درها و سپرها میباشد.

رنگ های اصلی که در کارخانه ها استفاده میشود با کد های مخصوصی بدست می‌آید، و ساخت همان نمونه از رنگ بدون داشتن کد آن حتی برای با تجربه ترین نقاش ها کار بسیار سختی است. در آموزشی که به شما میدهیم میتوانید با کارشناسی کردن رنگ خودرو رنگ اصلی را تشخیص دهید.

رنگ خودرو به برخی از دلایل زیر بررسی می شود:

  • پوست پیازی شدن رنگ بدنه خودرو
  • پوست پرتقالی شدن رنگ بدنه اتومبیل
  • آفتاب سوختگی رنگ بدنه خودرو
  • اسیدی شدن بدنه خودرو
  • تصادف

دوره کارشناسی رنگ خودرو دانشگاه شریفشرکت در دوره کارشناسی رنگ خودرو دانشگاه شریف:

هدف ما از آموزش کارشناسی رنگ خودرو در دوره کارشناسی رنگ خودرو دانشگاه شریف این است که در زمان خرید خودرو دچار ضرر نشوید، و با کارشناسی خودرو در محل میتوانید از اشکالات احتمالی که در شاسی و بدنه وجود دارد مطلع شوید و در برگه کارشناسی خودرو قید کنید. با این کار تمامی بررسی های فنی خودرو انجام می‌شود تا شما بتوانید خرید مطمئنی داشته باشید.

یک کارشناس با تجربه در کارشناسی رنگ خودرو با استفاده از دستگاه ضخامت سنج و ابزار لازم میتواند متوجه قسمت های نقاشی شده شود و خریدار را از آن مطلع سازد. در کارشناسی رنگ رکاب و سپر خودرو مورد برسی قرار میگیرد، زیرا این دو قسمت از خودرو غیر فلزی بوده و جز اجزای بیرونی ماشین هستند. طی آموزش کارشناسی رنگ خودرو بیشتر با ابزارهای تشخیص رنگ آشنا خواهید شد.

کار با دستگاه مغناطیسی چگونه است؟

اکثر بدنه خودرو به دلیل فلزی بودن آن خاصیت جذب آهن ربا دارد. در زمانی که روی بدنه خودرو رنگ وجود داشته باشد که آن قسمت ضخامت بیشتری دارد، در نتیجه خاصیت آهن ربایی آن کاهش می‌یابد. دستگاه مغناطیسی میزان آهن ربایی را در بدنه اندازه گیری میکند که کارشناس از قسمت های رنگ شده مطلع شود.

در آموزش کارشناسی رنگ خودرو بیشتر با این دستگاه آشنا خواهید شد. برای مثال یکی از قسمت های این دستگاه قطعه ای است که مانند قلم میباشد و به نمایشگر دستگاه متصل است. در زمانی که کارشناس قلم را روی بدنه خودرو قرار میدهد و آن را در قسمت های مختلف به حرکت در میاورد، با مشاهده تعداد روی صحفه نمایش گر و مقایسه آنها از میزان سلامت بدنه خودرو مطلع میگردد. شما می توانید برای شرکت در بهترین دوره کارشناسی رنگ خودرو دانشگاه شریف، در سری مقالات گذشته با ما همراه باشید.

نتیجه گیری:

در این مطلب از سایت رادان کیوسی درباره کارشناسی رنگ خودرو توضیحاتی ارائه کردیم. امروزه با توجه به نیاز حمل و نقل و اصلاعات کافی درباره تعمیر و نگهداری خودرو در این بازار، شاهد رشد خرید و فروش در این زمینه میباشیم؛ شما با آموزش کارشناسی رنگ خودرو در دوره کارشناسی رنگ خودرو دانشگاه شریف می توانید شغل دوم خود را تضمین نماید. دانشجویان پس از پشت سر گذاشتن دوره های آموزش تخصصی، میتوانند بلافاصه در بازار شروع به کار کنند و از صنعت خودرو به درآمد عالی برسند.

در نظر داشته باشید که در هنگام خرید و فروش خودرو برای جلوگیری از ضرر های احتمالی حضور یک کارشناس با تجربه الزامی است، تا برای خرید آسوده شما صفر تا صد بدنه و رنگ خودرو را کارشناسی نماید.

منبع : bestaccreditedcolleges.org

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *