آشنایی با کارشناسی خودرو به روش مدرن و سنتی و انتخاب بهترین روش✔

کارشناسی خودرو به شیوه سنتی یا مدرن

شاید با خود بپرسید که چرا باید خودروی دست دوم ار کارشناسی کنیم؟ آیا کارشناسی رنگ و بدنه خودرو برای خودرو های دست دوم اجبار است؟ باید بگویم که بله. زمانی که شما خودروی دست دومی را خریداری می کنید ممکن است از لحاظ فنی و موتوری دچاره مشکلاتی باشد که شما ندانید؛ همچنان ممکن است بدنه رنگ داشته باشد و شما متوجه آن نباشید  هزینه بسیار بالایی برای پرداخت خودرویی که کیفیت لازم را ندارد بپردازید. ما در این مقاله از سایت رادان کیوسی قصد داریم برای شما مطالبی درباره کارشناسی خودرو به شیوه سنتی یا مدرن قرار دهیم؛ همچنین ما در سری مقالات گذشته برای اطلاع بیشتر شما، مطالبی درباره: کارشناسی خودرو چیست، کارشناسی خودرو در محل قرار داده ایم. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

کارشناسی خودرو به شیوه سنتی یا مدرن:

شاید شنیده باشید که می گویند هر کاری را به کاردان آن بسپارید تا بهترین نتیجه را بگیرید؛ شما می توانید برای کارشناسی خودروی خود به شیوه سنتی یا مدرن، از بهترین کارشناسان خودرو استفاده نماید. ما در مقاله کارشناسی خودرو به شیوه سنتی یا مدرن در ابتدا قصد داریم برای شما درباره کارشناسی مدرن و سنتی و تفاوت آن ها مطالبی آموزنده برای شما قرار دهیم.

·       کارشناسی خودرو به شیوه سنتی:

کارشناسی خودرو به شیوه سنتی یا مدرن: همانطور که از نام این روش مشخص است، یعنی از روش های قدیمی برای کارشناسی خودرو استفاده می کنند. در این روش شما به عنوان خریدار وارد بازار خودرویی می شوید که دلالان زیادی در آن دخالت دارند و ادعا می کنند که در درسته بهترین کارشناسان قرار دارند در این بازار شما باید مراقب باشید که گول این گونه افراد را نخورید.

  کارشناسی خودرو به شیوه مدرن

در کارشناسی خودرو (Bachelor of Automotive) به شوه سنتی معمولا کارشناسان مقداری را به عنوان حق کارشناسی دریافت می کنند و خودرو را می سنجند و در آخر به شما می گویند آن خودرو را بهتر است خریداری نماید یا خیر. در این روش هستند افرادی که منصفانه به شما در خرید بهترین خودرو کمک می کنند و هدفشان فقط گرفتن پول نیست، اما هیچ قطعیتی در کار نیست که این کارشناسان، کارشناسی خودروی شما را نیز انجام دهند.

·       کارشناسی خودرو به شیوه مدرن:

شیوه مدرن کارشناسی به این صورت می باشد که شما با ثبت درخواست در مجموعه های معتبری که وجود دارد، از آن مجموعه به صورت رسمی و قانونی می خواهید که بهترین کارشناسان خودروی شما را کارشناسی کنند. هزینه کارشناسی در این روش بستگی به کارشناسان و مجموعه انتخابی شما می باشد ولی دیگر خیالتان راحت است که پولتان هدر نمی رود و گول افراد دلال را نمی خورید.

مقایسه کارشناسی خودرو به شیوه سنتی یا مدرن:

همانطور که می دانید و همه جا می گویند، وقت طلاست و شما نباید این طلای با ارزش را برای گذراندن کارهای بیهوده تلف کنید. کارشناسی خودرو به شیوه مدرن یکی از بهترین گزینه ها می باشد، زیرا شما به صورت غیرحضوری و آنلاین، درخواست خود را ثبت می کنید و منتظر تماس کارشناسان میمانید.

در شیوه سنتی شما باید علاوه بر مراجعه به بازارهای غیر رسمی خرید و فروش خودرو برای کارشناسی، مراقب آن باشید که گول افراد دلال را نخورید و پول خود را به افراد سوجو ندهید. حال که متوجه شده اید کارشناسی خودرو به شیوه سنتی یا مدرن کدام بهتر است؛ می توانید به بهترین مجموعه های ثبت درخواست کارشناسی مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت نماید.

مقایسه کارشناسی خودرو به شیوه سنتی یا مدرن

نتیجه گیری:

ما در این مقاله از سایت رادان کیوسی برای شما مطالبی درباره کارشناسی خودرو به شیوه سنتی یا مدرن و همچنین مقایسه این دو نوع کارشناسی قرار داده ایم تا شما با انتخاب بهترین گزینه و بهترین قیمت، کارشناسی خودروی خود را انجام دهید. همچنین ما در سری مقالات گذشته برای اطلاع بیشتر شما درباره کارشناسی خودرو، مطالبی مثل کارشناسی خودرو چیست، کارشناسی خودرو در محل قرار داده ایم. اگرعلاقمند به این حوزه هستید می توانید آن ها را نیز مطالعه نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *