شرکت فولکس واگن پرفروش‌ترین خودروساز جهان در سال ۲۰۱۸ شد.

اصول کار عیب یابهای اولتراسونیک
اصول کار عیب یابهای اولتراسونیک
اسفند ۴, ۱۳۹۷
مفهوم کالیبره کردن دستگاه ضخامت سنج رنگ و پوشش
مفهوم کالیبره کردن دستگاه ضخامت سنج رنگ و پوشش
اسفند ۴, ۱۳۹۷

شرکت فولکس واگن پرفروش‌ترین خودروساز جهان در سال ۲۰۱۸ شد.

براساس گزارش سایت خبررسانی رویترز، شرکت فولکس واگن برای پنج سال متوالی، با درنظر گرفتن تمام محصولات تولیدی شامل خودروهای سنگین ،سواری و ون، در سال 2018 پروفروش ترین شرکت خودرو سازجهان بوده است.

آمارکل فروش این شرکت با تعداد 10 میلیون و 900 هزار دستگاه خودروی سواری و سنگین می باشد. در بین برندهای زیرمجموعه‌ی فولکس واگن، آئودی و اشکودا پرفروش‌ترین‌ و پورشه  کم‌فروش‌ترین بوده‌اند؛ محصولات برند فولکس واگن با فروش بیش از شش و نیم میلیون دستگاه، در این گروه خودرو سازی در مقام اول قرار می‌گیرد.

تویوتا

در ادامه پروفروش ترین شرکت های خودرو ساز جهان خودروساز بزرگ ژاپنی تویوتا در مقام دوم قرار می‌گیرد. فروش کل تویوتا در سال گذشته 10 میلیون و 590 هزار دستگاه خودروبوده است .

در سالهای اخیر خودروسازان بزرگ دنیا برای کسب سرمایه‌ی بیشتر وسرمایه گذاری در توسعه‌ی فناوری‌های پیشرفته مانند سیستم برقی و خودران، به‌دنبال افزایش فروش محصولات بوده‌اند. رنو، نیسان و میتسوبیشی  در این هدف مشخص پیشران هستند. باید منتظر بود و دید که پس از حل بحران مدیریتی این اتحاد موفق رنو، نیسان و میتسوبیشی ، سرنوشت همکاری نزدیک خودروسازی ژاپن و فرانسه چه خواهد شد. ؟ آیا میتوانند دوباره گوی سبقت را از رقبای خود بربایند؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با بخش فروش
WhatsApp chat