placeholder 960
شماره‌گذاری خودروها فقط با تایید سازمان ملی استاندارد
اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۸
معرفی ضخامت سنج الکومتر
معرفی دستگاه ضخامت سنج رنگ مدل الکومتر ۴۵۶
خرداد ۷, ۱۳۹۸

روش کالیبره کردن دستگاه مدل FMC TG 25 FN
درپک این دستگاه دو عدد تست بلوک از جنس آهن و آلومینیوم و پنج عدد فویل مخصوص وجود دارد که برای عملیات کالیبراسیون مورد نیاز است.
برای انجام عملیات کالیبره چند نقطه ای بر روی دستگاه ضخامت سنج رنگ خودرو مدل FMC TG 25 FN ابتدا دستگاه را روشن کرده و دکمه کالیبره را یک بار فشار میدهیم،منوی کالیبراسیون به نمایش در می آید.در مرحله بعد از بین فویل های پلاستیکی کالیبراسیون فویلی که مناسب با ضخامت مورد نظر ما هست را انتخاب می کنیم.
فویل پلاستیکی مورد نظر را بر روی تست بلوک آهنی میگزاریم و ضخامت آن را اندازه گیری میکنیم.اگر عدد به نمایش در آمده از عدد نوشته شده روی فویل بیشتر یا کمتر بود با استفاده از دکمه بالا و پایین عدد را به عدد روی فویل می رسانیم و در مرحله بعد دوباره دکمه CAL را فشار داده تا عمیلات کالیبره ثبت شود،دوباره همین مراحل را بر روی تست بلوک آلومینیوم انجام می دهیم تا دستگاه بر روی تست بلوک آلومینیوم هم کالیبره شود.

ZERO کردن دستگاه FMC TG 25 FN یا معرفی زیر پایه
در این عملیات که به ZERO کردن معروف است.ابتدا دستگاه را روشن کرده و بر روی دکمه ZERO فشار میدهیم علامت ZERO در صفحه نمایشگر به نمایش در می آید.در این حالت دستگاه را بر روی تست بلوک آهنی قرار داده تا عدد صفر به نمایش در آید، این کار را سه مرتبه تکرار میکنیم و در آخر دوباره دکمه ZERO را فشار میدهیم تا این عملیاات ثبت شود. همین عمیلات را دوباره بروی تست بلوک آلومینیوم انجام می دهیم.

روش کالیبره کردن دستگاه مدل FMC TG 25 FN
5 (100%) 1 vote

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با بخش فروش