شما در این صفحه میباشید: متر لیزری

متر لیزری

شرکت رادان ، به عنوان نماینده انحصاری کمپانی mileseey در ایران تولیدات این کمپانی شامل انواع مترهای لیزری از رنج 30 متر الی 200 متر را ارائه مینماید.
متر لیزری,مترلیزری

کمپانی mileseey چین تولید کننده انواع مترهای لیزری با کیفیت ساخت بسیار بالا و قابل رقابت با برندهای معروف از قبیل Leica و Stabila میباشد و محصولات این کمپانی در اروپا و آمریکا به عنوان متر های لیزری با کیفیت بالا و قیمت مناسب شناخته شده است.

متر لیزری مترلیزری


 

متر لیزری در فیسبوک متر لیزری در twitter مترلیزری در youtube         فیلم معرفی کمپانی Mileseey


متر لیزری 30 متری مدل i1

i1 laser Distance Meter, Range=30 meter

متر لیزری مدل i1 از محصولات جدید ساخت کمپانی mileseey میباشد که ابعاد کوچک، صفحه تصویر رنگی و باتری قابل شارژ از نوع لیتومی از خصوصیات بارز آن میباشد.

متر لیزری
مترلیزری

متر لیزری 40 متری مدل dTape3

dTape3 laser Distance Meter, Range=40 meter

متر لیزری مدل dTape3 یک محصول از کمپانی mileseey با طراحی بسیار زیبا و هوشمندانه و کوچک میباشد. این مترلیزری دارای باتری سایز  AA است.

انواع متر لیزری,مترهای لیزری,مترلیزری
متر لیزری

متر لیزری سری S9 در سه مدل 60 متری، 80 متری و 100 متری

S9 laser Distance Meter, Range=60 , 80 and 100 meter

متر لیزری سری S9 با قابلیتهایی از جمله تعبیه دو عدد تراز عمود و افقی در دستگاه، محافظ لاستیکی دستگاه و صفحه تصویر بزرگ، یکی از پر فروشترین مترهای لیزری شرکت Mileseey میباشد.

متر لیزری, mileseey
انواع متر لیزری,مترهای لیزری,مترلیزری

متر لیزری 70 متری مدل Rock X3

Rock X3 laser Distance Meter, Range=70 meter

مترلیزری مدل  Rock X3 در حال حاضر تنها متر لیزری با استاندارد محیطی IP67 میباشد. این متر لیزری ضد آب، ضد ضربه، ضد گرد و غبار و ضد شوک است . همچنین این مترلیزری دارای باتری شارژی از نوع لیتومی میباشد.

متر لیزری, mileseey
متر لیزری                            فیلم معرفی این محصول

متر لیزری 100 متری مدل S3U

S3U laser Distance Meter, Range=100 meter

مترلیزری مدل  S3U یک متر لیزری 100 متری با صفحه تصویر رنگی HD و قابلیتهای بسیار از جمله قابلیت اندازه گیری دمای محیط، قابلیت Auto Level  و Auto Height با قابلیت اتصال به کامپیوتر از طریق پورت USB و انتقال اطلاعات ذخیره شده میباشد، همچنین این مترلیزری دارای باتری شارژی از نوع لیتومی میباشد.

متر لیزری, لیزر
انواع متر لیزری,مترهای لیزری,مترلیزری                   فیلم معرفی این محصول

تست، بازرسی و اندازه گیری تجهیزات صنعتی

 

دستگاه ها و تجهیزات تست و اندازه گیری صنعتی

اصول کار متر لیزری :
Laser Distance Meter

براي اندازه گيري فاصله با ليزر ، روشهاي مختلفي وجود دارد که معروفترين آنها روش «زمان پرواز ليزر پالسي » است که شباهت ذاتي به روشهاي "زمان پرواز" مورد استفاده در فيزيک دارد ، با اين تفاوت که بجاي نوترون يا يون مي خواهيم سرعت فوتون را اندازه گيري نماييم. از همين تفاوت ساده ، مي توان نتيجه گرفت که در فاصله يابي ليزري با زمانهاي بسيار کوتاهي سر و کار داريم. به اين روش در اصطلاح «رادار ليزري   TOF» نيز گفته مي شود و کاربردهاي متعددي در صنعت ، امور نظامي و فضانوردي ، هواشناسي ، کنترل ترافيک ، نقشه برداري معمولي و سه بعدي و ... دارد.

اصول کار متر لیزری ساده است.یک منبع تولید لیزریک پرتو لیزر را مستقیم به طرف هدف می فرستد و دوباره همان پرتو را در بازگشت از هدف دریافت می کند.این پرتو لیزر کاملاً برای چشم ها بی خطر است.در داخل مترلیزری یک میکرو پردازنده وجود دارد که زمان رفت و برگشت پرتو لیزر را اندازه گیری می کند بنابراین می تواند به آسانی و با یک محاسبه ساده(داشتن سرعت پرتو لیزر – شیب زمین و زمان حرکت پرتو)،مسافت مورد نظر را به دقت روی صفحه ای نمایش دهد.این روش خیلی دقیق و سریع و دقت متر لیزری تا حد (1+- میلیمتر) است.طبق آزمایش های استاندارد سازمان FDA متر لیزری کاملاً بی ضرر هستند و اشعه لیزر در آن ها هیچ گونه مشکلی ایجاد نخواهد کرد. با زیادتر شدن فاصله هدف تا حد ماکزیمم برد دستگاه متر لیزری ،قدرت واقعی این وسیله در تعیین مسافت بی تغییر می ماند.در مترهای لیزری با قدرت بالاتر که قادرند مسافت های طولانی تر را اندازه گیری کنند،قدرت و حساسیت گیرنده های دستگاه بیشتر است بنابراین پرتو لیزر در بازگشت، قادر است مسافتی دورتر را به طور دقیق اندازه گیری کند.در این جا وجه تمایز به پرتو لیزر و قدرت آن هیچ ارتباطی ندارد و آنچه باعث قدرت بیشتر و دقت بالاتر در اندازه گیری مسافت می شود، قدرت و حساسیت چشمه گیرنده پرتو لیزر است.

در مدل های جدید مترلیزری،مشکل قدیمی مربوط به تکنولوژی لیزری برطرف شده است.این مشکل مربوط به ارتفاع مکانی است که تیرانداز از سطح افقی قرار دارد.مثلاً اگر روی یک سکوی Tree stand در ارتفاع حدود 6 متری بالاتر از سطح زمین،با متر لیزری به طرفی نشانه رفته باشید و مسافت را 35 یارد اندازه گرفته باشید،آیا این اندازه واقعاً 35 یارد خواهد بود؟ همه می دانیم که نقطه برخورد با هدف در سراشیبی یا سربالایی یک تپه به هنگام تیراندازی در مقایسه با سطح صاف،همان نقطه اولیه نخواهد بود.یعنی مسافت مذکور کمتر از مسافت افقی در سطح زمین است.در مترهای لیزری امروزی مشکلات ناشی از تغییر ارتفاع(شیب زمین) برطرف شده است.به کمک یک وسیله دیجیتالی که شیب زمین را تعیین می کند،فاصله افقی و صحیح تا هدف،خوانده می شود .